1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

2005 - Uitslagen Open European Championships Kyokushin karate


Op zondag 20 maart 2005 werden de Open Europese kampioenschappen full contact karate gehouden in sporthal Overbosch, Den Haag. Hierbij wist Dimitri Sennema voor de 2e keer (eerder in 2003) de Europese titel te veroveren

Results Open European Championships Kyokushin Karate
The Hague march 20th 2005
Organisation: Honbu Kamakura

1st Round -70 Male

Khongr Matskov (B) W
 
Ga'bor Nagy (H)
Tibor Nagy (H)
Krzysztof Fraczek (P) W
Almer v.d. Leeden (NL)
Tama's Eisenberger (H) W
Imre Gyarmati (H) k.o. 25 sec
Damian Krupka (P) W
Maurice Derks (NL) W
Sebastien Bourde (F)
Bouuauzan Kamal (MAR)
Richard Blum (NL) W
Jeffrey Gerrits (NL) W
Norbert Kiss (H)
Sven Braem (B)
Michael Blum (NL) W
Roman Oraczko (P) W
Yousef Srour (NL)
Zoltan Horvath (H) k.o.
Dimitri Sennema (NL) W

1st Round -80 Male
Peter Papp (H)
Philippe de Puydt (B) W
Janos Micheller (H) W
Sander Faas (NL)
Imre Zsolt (H)
Norbert Andrzejewski (P) W
Nandor Vamcsik (H) W
Guy de Roo (B) k.o.
Sander de Sutter (B) W
Khaled Dehati (NL)
Nenad Sancic (CRO)

1st Round +80 Male

Petar Matijevic (CRO)
Frits Volmuller (NL) W
Arpad Fazekas (H) gebr. neus
Cem Senol (NL) W
Marko Sintic (CRO)
Andrea Stoppa (I) W
Remie Burke (SUR)
Raymond Tobeas (NL) W
Marcin Nowosielski (P)
Harry Bosma (NL) W

1st Round -65 Female

Dorota Iwan (P) W
Krisltina Loja (H)
Inna Ichourakova (RUS) W
Iveta Czech (P)
Cat Zomer (NL) W
Renata Prus (P) gediskw.

 

1st Round +65 Female

Adrienn Kruliczky (H)
Silvana Groeneveld (NL) W
Matice Ozgurt (NL) W
Marta Waliczek(P) gediskw.
break 30 minutes

2e Round -65 Female

Dorota Iwan (P) W
Bogumita Wicher (P)
Cat Zomer (NL) W
Iveta Czech (P)

2e Round -70 Male

Dimitri Sennema (NL) W
wint door knock down low kick
Krzysztof Fraczek (P)
Khongr Matskov (B) W
Damian Krupka (P)
Michael Blum (NL)
Roman Oraczko (P) W
Jeffrey Gerrits (NL)
Richard Blum (NL) W
Maurice Derks (NL) W
Tama's Eisenberger (H)

2e Round -80 Male

Janos Micheller (H) W
Sander de Sutter (B)
Nenad Sancic (CRO)
Nandor Vamcsik (H) W
Norbert Andrzejewski (P)
Philippe de Puydt (B) W

2e Round +80 Male

Marko Sintic (CRO)
Cem Senol (NL) W
Andrea Stoppa (I) W
Frits Volmuller (NL)
Harry Bosma (NL) W
Raymond Tobeas (NL)

3e Round -70 Male

Dimitri Sennema (NL) W
Damian Krupka (P)
Khongr Matskov (B)
Roman Oraczko (P) W
Richard Blum (NL) W
Maurice Derks (NL)

Semi finals -70 Male

Dimitri Sennema (NL) W
Richard Blum (NL)
Roman Oraczko (P)
opgave door beenbreuk
Maurice Derks (NL) W

Semi finals -80 Male
Nandor Vamcsik (H) W
Philippe de Puydt (B)
Norbert Andrzejewski (P)
Janos Micheller (H) W

Semi finals +80 Male
Andrea Stoppa (I)
Harry Bosma (NL) W
wint door 14 planken tegen 12
door te hebben gestoten
Cem Senol (NL) W
Raymond Tobeas (NL)
opgave door
beenblessure

Finals -65 Female
Dorota Iwan (p)
Cat Zomer (NL) W

Finals +65 Female

Silvana Groeneveld (NL)
verliest door +5 kg
gewichtverschil na onbeslist

Matice Ozgurt (NL) W

Finals -70 Male

Dimitri Sennema (NL) W
wint door knock down low kick
Maurice Derks (NL)

Finals -80 Male
Nandor Vamcsik (H)
opgegeven
Janos Micheller (H) W
Finals +80 Male

Cem Senol (NL)
Harry Bosma (NL) W


Snelste knockout
Damian Krupka (P)
25 sec
Spirit prijs
Dimitri Sennema (NL)
Bravest Fighter
Remie Burke (SUR)
Stijlprijs
Khongr Matskov (B)